Forum o grach i nie tylko

Forum o grach i nie tylko


#1 2009-01-02 01:37:21

Ashiteru

Administrator

7277161
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 12
Punktów :   

Sekcja Hakera

W kategorii newsy jest nowe forum o nazwie hacking i inne tricki. Ta kategoria jest widoczna tylko i wyłącznie dla  V.I.P user i moderatorów ponieważ na tym forum są sekretne techniki hakerskie oraz lekcje hackingu i innych przydatnych trików. V.I.P'y i modery mogą przeglądać forum lecz nie mogą postować ani dodawać wątków nie może go edytować również FOX [Główny Admin] ponieważ te forum należy do mnie Ashiteru i tylko ja mogę je edytować.Ja bym radził się starac że zyskać tytuł V.I.P'a lub moderatora ponieważ są tam nawet informacje jak podsluchiwać rozmowy na gg oraz email a także jest pokazane jak przejąć hasla na email strony www gg itp.
Np.:GG - Można Przejąć haslo profil oraz kto z kim o której i o czym rozmawiał z dokladnoscią co do setnej.
a na tym forum być może pokaże jak to zrobić i wiele innych ciekawych rzeczy.


                                                                    Powodzenia w zdobywaniu rang. 

                                                                                                Ashiteru ;]


wsiada pijaczyna do taksówki i mówi:
- do domu proszę mnie zawieść
-a mógł by pan to bardziej sformułować
-jasne do dużego pokoju!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.livemusic.pun.pl www.csrestinpeace.pun.pl www.scgavalon.pun.pl www.vgaming.pun.pl www.sojuszgso.pun.pl